לנו בשיווק און-ליין מגוון שירותים במיוחד בשבילך

רכש לידים לפי מודל של הצלחה

שיווק און-ליין נחשבת כיום למובילים, האיכותים והוותיקים במתן פתרונות שיווק באון ליין ואופליין Online ו Offline.

פרסום מבוסס תוצאות (Performance) ואופטימיזציה של מדיה הפכו לאחד מהתחומים החזקים ביותר בשנים האחרונות.
הסיבה ברורה כיום מפרסמים רוצים לראות ROI- החזר השקעה ברור, לשלם עבור תוצאות ולא להסתתר אחרי תירוצים וסיפורים.
11 שנים אנו בשיווק און ליין מבינים כי הדרך הנכונה ביותר להשקיע את תקציב הפרסום שלכם הינו בפרסום Online ו Offline באמצעות פרסום המביא תוצאות- פרסום בלידים!
פיתחנו רשת של ספקי לידים ורשת אתרי מדיה מהמתקדמות ביותר המאפשרים לך לעבוד עם ספקים ואתרים שיקדמו את המוצרים והשירותים שלך.

אנו מייצרים אלפי/מאות לידים מדי חודש עבור לקוחותינו באמצעות פרסום מדיה, אתרי תוכן, גוגל, פייסבוק, YouTube, בנרים, Display, Pop under, פופאפים, toolbars, רכישת שטחים באתרים שונים, בפרסום אורגני במנועי החיפוש, בלוגים, לינקים שיווק Affiliates , סלולר, טלמרקטינג, טקסט לינק, בתוכן שיווקי, כלי פרסום ייחודיים ברשתות חברתיות social.

שיווק און-ליין דוגלת בחזונה לתת ללקוחותיה לידים איכותיים, הייתה הראשונה להקים מחלקת טיוב לידים, על מנת לשפר את איכות הלידים, הרלוונטיות והכדאיות ללקוחותינו אנו: מקבלים את הלידים למערכת טכנולוגית מתקדמת ומאובטחת פרי פיתוח של מתכני שיווק און ליין, מבצעים תהליך של הבטחת איכות ומוודאים איכות ליד לפני הפצה
מסננים כפילות, רלוונטיות ולידים שגויים על מנת לחסוך זמן וכסף ללקוחותינו.
רק לאחר שכל השלבים הללו מבוצעים הליד האיכותי יוצא בזמן אמת ללקוח!

כל ליד שנכנס למערכת, עובר למוקד טלפוני, הטלפן מבצע שיחה טלפונית קצרה הבודקת את אמיתות הליד, לאחר הוידוי מועבר הליד התקין ללקוח.
השירות הנ”ל גורם ללקוחותינו לקבל לידים איכותיים ויחס המרה מאוד גבוהה של סגירות זו הסיבה שתוכלו לראות אצלנו לקוחות שעובדים איתנו שנים רבות.

 

אצלנו בשיווק און-ליין החזון הוא להעניק לחברות בינוניות וקטנות פרסום תדמיתי, מסיבי ורווחי היוצר הצלחה עסקית. בוא גם אתה הצטרף לקהל הרחב של לקוחותינו.